Welkom! Al meer dan honderd jaar is Soli een begrip in de regio Velsen. Het allerlaatste nieuws en informatie over de muziekvereniging, de verschillende orkesten, concerten, activiteiten en boekingen zijn hier te vinden.

Inloggen

Contact

Contact

Secretaris:
Marloes van Hamburg (06-21449399) en Irene Hoogzaad
secretariaat@soli.nl

Voorzitter:
Simon Heeremans
voorzitter@soli.nl

Marsorkest:
Mieke van der Putte en Michelle Pesch
marsorkest@soli.nl

Ledenadministratie:
Ruud van der Vlerk
ledenadministratie@soli.nl

Hoofd  Opleidingen:
Rian Schelvis, tel 023-5395915
opleidingen@soli.nl

Hoofd PR:
Hans Heeremans
secretariaat@soli.nl

Opleidingsorkest:
Jeroen Miessen
opleidingsorkest@soli.nl

Klein Orkest:
Jolanda Zwanenburg, tel 023-5385391
kleinorkest@soli.nl

Slagwerkgroep:
Ian Stewart
slagwerkgroep@soli.nl

Instrumentencommissie:
A.i. Peter Oudendijk
Instrumenten@soli.nl

Vertrouwenspersoon:

Rian Schelvis
vertrouwenspersoon@soli.nl

Postadres:
Brouwersstraat 15 rood
2013 WE Haarlem