Welkom! Al meer dan honderd jaar is Soli een begrip in de regio Velsen. Het allerlaatste nieuws en informatie over de muziekvereniging, de verschillende orkesten, concerten, activiteiten en boekingen zijn hier te vinden.

Inloggen

Contact

Contact

Secretaris:
Deborah Koolen, tel 075-6428466
secretariaat@soli.nl

Voorzitter:
Erik Miessen
voorzitter@soli.nl

Marsorkest:
Mieke van der Putte en Michelle Pesch
marsorkest@soli.nl

Ledenadministratie:
Ruud van der Vlerk
ledenadministratie@soli.nl

Hoofd  Opleidingen:
Rian Schelvis, tel 023-5395915
opleidingen@soli.nl

Hoofd PR:
A.i. Deborah Koolen
secretariaat@soli.nl

Opleidingsorkest:
Jeroen Miessen
opleidingsorkest@soli.nl

Klein Orkest:
Jolanda Zwanenburg, tel 023-5385391
kleinorkest@soli.nl

Instrumentencommissie:
A.i. Peter Oudendijk
Instrumenten@soli.nl

Postadres:
Dorpsstraat 4
1566 AK Assendelft