Welkom! Al meer dan honderd jaar is Soli een begrip in de regio Velsen. Het allerlaatste nieuws en informatie over de muziekvereniging, de verschillende orkesten, concerten, activiteiten en boekingen zijn hier te vinden.

Inloggen

Contact

Contact

Secretariaat:
Marloes van Hamburg (06-21449399) en Irene Hoogzaad
secretariaat@soli.nl

Voorzitter:
Simon Heeremans
voorzitter@soli.nl

Penningmeester:
Johan Barel
penningmeester@soli.nl

Marsorkest:
Mieke van der Putte en Corine Smit
marsorkest@soli.nl

Ledenadministratie:
Ruud van der Vlerk
ledenadministratie@soli.nl

Hoofd  Opleidingen:
Rian Schelvis, tel 023-5395915
opleidingen@soli.nl

Hoofd PR:
Hans Heeremans
pr@soli.nl

Opleidingsorkest:
Jeroen Miessen
opleidingsorkest@soli.nl

Klein Orkest:
Thijs Gaastra
kleinorkest@soli.nl

Slagwerkgroep:
Ian Stewart
slagwerkgroep@soli.nl

Funband:
funband@soli.nl

Big Band:
Jolanda Zwanenburg
bigband@soli.nl

Stil Orkest:
Nico van Geldorp
stilorkest@soli.nl

Instrumentencommissie:
A.i. Peter Oudendijk
instrumenten@soli.nl

Vertrouwenspersoon:
Rian Schelvis
vertrouwenspersoon@soli.nl

Postadres:
Brouwersstraat 15 rood
2013 WE Haarlem

Let op: vanaf 12 december 2016 is het nieuwe postadres:
Amsterdamsevaart 124
2032 EG Haarlem