“Leef je uit” bij Soli op zondag 6 september!!
1 september 2015 Nieuws
Een uitdaging om een ontspannende zondag aan te gaan door het (leren) bespelen van (melodisch) slagwerk of een blaasinstrument.
Zondag 6 september 2015 start om 10.30 uur in het Soli-muziekcentrum een bijzondere dag voor beginnend en (on)ervaren slagwerkers of andere geïnteresseerden.
Een workshop onder leiding van ervaren slagwerkers en blaasinstrumenten docenten.
In Edwin Plooijer heeft Soli een professionele slagwerker in huis, die tevens onze nieuwe slagwerkgroep gaat leiden. In de workshop kun je allerlei slagwerkinstrumenten proberen of als ervaren slagwerker eens iets anders uitproberen.
Kortom gegarandeerd een leerzame en leuke dag met medeslagwerkers, en de mogelijkheid om je in te schrijven als deelnemer in een professioneel opleidingstraject of als lid van de nieuwe slagwerkgroep.
Ook wordt een workshop blaasinstrumenten gegeven.
In Elwin Smit en Irene molenaar heeft Soli ook 2 professionele muziekdocenten bereid gevonden om je de beginselen van het bespelen van een instrument bij te brengen. Je zult verbaasd staan wat je na één dag al kunt. Je kunt zelf een instrument kiezen en er dezelfde dag nog op leren spelen.
Het resultaat van de workshops is dat alle deelnemers samen een stuk spelen, ondersteund door muzikanten van Soli.
Ook voor de blaasinstrumenten is het mogelijk je in te schrijven als lid van Soli en mee te spelen in de beginnersgroepen: de zogenaamde opstapklas voor kinderen vanaf 9 jaar of de startklas voor volwassenen.
Voor elk niveau. Voor de inwendige mens wordt gezorgd. Deelname is gratis.
Meld je snel aan want vol=vol.
Locatie: muziekcentrum Soli (zie onze website http://www.soli.nl/vereniging/muziekcentrum voor een routebeschrijving)
Aanmelden via: secretariaat@soli.nl of opleidingen@soli.nl en daarbij gaarne aangeven welk instrument de voorkeur heeft.