Terugblik Hyacinten actie
21 december 2022 Nieuws
Door Pim Van Essen
Bij mij was er toch weer een gezonde spanning naarmate 10 december dichterbij kwam.
De hoop dat er genoeg “verkopers” zich melden om het uitgestrekte gebied te bedienen.
Na een onrustige nacht, dan de ochtend van de actie. Vanaf 8.30 uur druppelen jong en oud binnen om hun steen(tje) bij te dragen aan het slagen van deze dag. De verkoop teams worden geruisloos geformeerd. Ieder team heeft een auto met daarin de beginvoorraad. Na telefonisch contact wordt deze aangevuld indien noodzakelijk. Een snel cursus gebruik van pinapparatuur en QR code ten behoeve van elektronisch bankieren. Dan om 9.30 uur op pad en dan de confrontatie met de eerste potentiële kopers.
Op zaterdagmorgen slapen veel mensen uit viel me op. Maar niet getreurd, na de eerste successen ben je “door” en verloopt de ochtend gesmeerd met uitstekende verkoopcijfers. Dan de verrukkelijke lunch klaargemaakt door het bar personeel, waarvoor dank en complimenten. De croquetten ontbraken ook niet, wat de stemming nog meer ten goede kwam. Na de lunch een hergroepering van de troepen, nog even de laatste lootjes, en de totale ingekochte voorraad was aan de man/vrouw gebracht.
De hele dag leek wel een militaire operatie qua organisatie. Een zeer geslaagde dag, die mij persoonlijk veel voldoening en trots opleverde, zeker na het vernemen van het resultaat.
Complimenten voor jong en oud, we hebben ons weer een krachtige vereniging getoond.